Idén is lehet jelentkezni az Arany János Tehetséggondozó Programra
Ahogy eddig is, most is a pályázatban felsorolt feltételek legalább egyikének megfelelő nyolcadikos diákok jelentkezését várják a Programra. Mutatjuk a fontosabb tudnivalókat.
Ahogy eddig is, most is a pályázatban felsorolt feltételek legalább egyikének megfelelő nyolcadikos diákok jelentkezését várják a Programra. Mutatjuk a fontosabb tudnivalókat.
Mutatjuk a 2025-ös középiskolai felvételi legfontosabb dátumait.
Bár az adventi időszak kezdetével már mindenkinek a téli pihenés lebeg a szeme előtt, akadhat még néhány fontos elintéznivalótok a téli szünetet megelőzően.
Még van időtök beszerezni a szükséges dokumentumokat és megírni az önéletrajzot.
A programra hátrányos helyzetű diákok jelentkezését várják.
Néhány nap múlva elérhetővé válik a jelentkezési lap.
Mint minden évben, a nyolcadik osztályos diákok idén is jelentkezhetnek az Arany János Tehetséggondozó Programra. Összeszedtünk mindent, amit fontos tudnotok róla.
Idén is lesz lehetősége a nyolcadikos diákoknak jelentkezni az Arany János Tehetséggondozó Programba. Most összeszedtünk minden fontos információt a részvétel feltételeiről, a pályázás menetéről és fontosabb határidőkről.
Legkésőbb december 11-ig pályázhatnak a 8. évfolyamos, hátrányos helyzetű diákok az Arany János Tehetséggondozó Programra. Mutatjuk, mi is ez pontosan, illetve azt is, mik a jelentkezés feltételei.
2020-ban is meghirdették az idei Arany János Tehetséggondozó Programot. Mutatjuk a jelentkezési feltételeket, legfontosabb információkat és a szabályokat.
Ősztöndíjjal is támogatják a tehetséggondozást és felzárkóztatást szolgáló köznevelési Arany János-programokat - közölte az Emberi Erőforrások Minisztériuma kedden az MTI-vel.
December 11-ig pályázhatnak a 8. évfolyamos, hátrányos helyzetű diákok az Arany János Tehetséggondozó Programra, amelynek keretében a nyelvi, matematikai és informatikai oktatásra fókuszoló előkészítő évfolyamon vehetnek részt, kollégiumi helyet kaphatnak és ingyen szerezhetnek jogosítványt. Itt vannak a részletek.
Idén először nem az Eötvös Loránd Tudományegyetem került a HVG felsőoktatási rangsorának élére, hanem a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem.